Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Privát strand Strand hozzáférés |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az Tortuga körzetben található Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa Guarujá teraszt kínál vendégeinek a pihenéshez.
Az Aquário Guarujá csaknem egy 10 perces autóútra, a Morro da Campina parti kilátóhely pedig egy 7 km-es távolságra fekszik a szálláshelytől. A villa autóval 15 percre található az olyan kulturális helyszínektől, mint a Gőzös vasúti pavilon.
A Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa rendelkezik erkéllyel és öltözővel, vendégeinek pedig klímaberendezést, valamint olyan médiaeszközöket kínál, mint a síkképernyős műholdas TV és Wi-Fi. Az ingatlan magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval.
Az étkezési lehetőségek közé tartozik egy felszerelt konyhasarok hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel. A vendégek vacsorázhatnak a Doces & Salgados Morales vendégszeretetét élvezve, amely néhány saroknyira található a Guarujá városi szállástól. A Guarujá városi szállás továbbá egy 52 km-es távolságra van a Pref Saladino vasútállomástól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Öltöző
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa biztosít konyhát?
Ez a Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt felszerelt konyhasarkot kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa területén tartózkodunk?
Guarujá nevezetességei közé tartozik az Acqua Mundo Akvárium és az Aquário Guarujá, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a Mansao Unica Morro Sorocotuba Villa területétől. Ezenkívül a Morro da Campina parti kilátóhely (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.